تعمیر-قفل-برقی

عیب یابی و تعمیر قفل برقی

قفل برقی تقریبا در ورودی تمامی ساختمان‌ها به شکل‌های مختلف استفاده می‌شود. عیب یابی و تعمیر قفل برقی در صورت خرابی یکی از نیاز‌های ساکنین ساختمان‌هاست. تعمیر قفل برقی سیزا و تعمیر قفل برقی یوتاب بیشترین آمار درخواست را در زمینه تعمیر قفل کله گاوی برقی به خود اختصاص داده‌اند.

تعمیر بوبین قفل برقی در رده بعدی قرار دارد. ما در این مطلب به چگونگی عیب یابی و تعمیر قفل برقی خواهیم پرداخت. همچنین اگر نیازمند به نصب قفل یا نصب کلید برای قفل برقی هستید، می‌توانید با مراجعه به بخش نصب قفل برقی در همین سایت از قیمت ها و نحوه فروش آن‌ها مطلع شوید.

عیب یابی قفل برقی

معمولا همه ساکنین ساختمان های مسکونی یا تجاری حداقل یک بار با مشکل باز یا بسته نشدن درب ورودی ساختمان مواجه شده‌اند، اما دلیل این مشکل می‌تواند ریشه در خرابی های متفاوتی داشته باشد. شما می‌بایست با عیب یابی قفل برقی و مشخص کردن دلیل عمل نکردن صحیح آن، به تعمیر قفل برقی بپردازید

 

مشکلات احتمالی قفل برقی

پیش از عیب یابی قفل برقی باید بدانیم چه عللی ممکن است باعث خرابی آن شود. پس از شناخت مشکلات احتمالی میبایست به عیب یابی و تعمیر قفل برقی، با توجه به نوع آن بپردازید. موارد متعددی باعث باز نشدن، یا بسته نشدن درب می‌شوند که در زیر به صورت خلاصه به چند مورد از آن‌ها اشاره میکنیم:

 

آسیب دیدگی فیزیکی قفل برقی

تعمیر-قفل-برقی

وقتی از قفل برقی در طولانی مدت استفاده می‌کنید، به مرور زمان علائم آسیب دیدگی پدید می‌آیند. زنگ زدگی قفل برقی، خرابی های بوجود آمده در چارچوب درب و شرایط آب و هوایی را می‌توان از جمله آسیب دیدگی های فیزیکی قفل برقی نام برد که باعث باز نشدن درب می‌شوند.

 

مشکل در جریان برق

هنگام عیب یابی و تعمیر قفل برقی، یکی از مواردی که کارشناسان بررسی می‌کنند، جریان برق مورد نیاز قفل برقی است. برق مورد نیاز آن ممکن است ضعیف، یا به طور کامل قطع شده باشد. در هر کدام از این شرایط متخصصین برق کار به وسیله ابزار های مخصوص، نسبت به رسیدن برق کافی به قفل برقی اطمینان حاصل می‌کنند.

 

مشکل در بسته نشدن درب

گاهی خارج نشدن کامل زبانه قفل موجب بسته نشدن درب می‌گردد. سیم کشی نابجا و استفاده از کابل های نامناسب باعث نرسیدن برق کافی به زبانه قفل شده و سبب این مشکل می‌شود.

 

قفل برقی کله گاوی

قفل برقی کله گاوی در واقع همان قفل های دکمه‌ای هستند که جایگزین قفل های زنجیری قدیمی شده‌اند. قفل برقی کله گاوی با برندهای مختلف در بازار عرضه می‌شوند که از معروف ترین آن‌ها می‌توان به قفل برقی سیزا و قفل برقی یوتاب و قفل برقی کاویان اشاره کرد. عیب یابی و تعمیر قفل برقی کله گاوی توسط کادر مجرب در بازار آنلاین «خدمت از ما» انجام می‌‌پذیرد. کافیست در کمتر از چند دقیقه سفارش خود را ثبت کنید و از متخصصین در زمینه عیب یابی و تعمیر قفل آنلاین به رایگان قیمت بگیرید.

 

تعمیر قفل برقی سیزا

یکی از رایج ترین مدل‌ قفل استفاده شده در ورودی درب ساختمان‌ها، قفل برقی سیزا است.همانطور که از اسم آن پیداست، تعمیر قفل برقی سیزا معمولا توسط برق کار انجام می‌شود. در برخی موارد ممکن است خرابی به خاطر بیرون آمدن سیم برق از قفل باشد که با باز کردن قفل می‌توان به سادگی آن را در جای اصلی خود قرارداد. در غیر این صورت اگر تعمیر مربوط به منبع تغذیه یا فیوز بود، میبایست با مراجعه به متخصصین در این زمینه به تعمیر قفل برقی سیزا بپردازید.

 

تعمیر قفل برقی یوتاب

قفل برقی یوتاب از نظر مکانیزم تفاوت چندانی با قفل برقی سیزا ندارد و همانند دیگر قفل های برقی میبایست توسط متخصصین برق کار تعمیر شود. شما می‌توانید برای عیب یابی و تعمیر قفل برقی خود، سفارش خود را ثبت کنید و از بهترین متخصصین فعال در «خدمت از ما» به رایگان قیمت بگیرید.

 

تعمیر قفل برقی ریموت دار

قفل برقی ریموت دار هم مانند دیگر قفل های برقی توسط برندهای مختلف عرضه می‌شود. شرکت های ارائه دهنده قفل برقی با قراردادن یک گیرنده بر روی همان قفل های ساده آن‌ها را به قفل برقی ریموت دار تبدیل می‌کنند. درنتیجه تعمیر قفل برقی ریموت دار همانند دیگر قفل ها انجام می‌شود. تنها تفاوت اینگونه قفل ها در ریموت کنترل آنهاست که می‌توانید با مراجعه به تعمیرکاران در این زمینه به تعمیر آن‌ها بپردازید.

 

تماس با تعمیرکاران قفل برقی

یکی دیگر از خدماتی که در بازار آنلاین “خدمت از ما” ارائه می‌شود، عیب یابی و تعمیر قفل برقی است. شما می‌توانید بدون نیاز به تماس تلفنی درخواست خود را در سایت و یا پلیکیشن “خدمت از ما” ثبت نمایید. بعد از ثبت درخواست شما، کارشناسان حاضر در “خدمت از ما” برای شما قیمت پیشنهادی خود را ارسال می‌کنند و شما می‌توانید بعد از دریافت قیمت پیشنهادی به پروفایل هر یک از آن‌ها مراجعه نموده و از میزان تخصص و مهارت آن‌ها مطلع شوید.

 

 

 

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *