درباره ما

سامانه گونیا

با هدف ساماندهی و تجمیع و متمرکز کردن افراد فنی و متخصص در حیطه امور ساختمانی برنامه ریزی و پایه ریزی شده است. با این رویکرد که بتواند با شناسایی، جذب، بکارگیری، آزمون و خطا و نظر سنجی از سرویس گیرندگان این دسته از افراد و در نهایت فیلتر نمودن آنها بتواند بهترین خدمات فنی ساختمان و تاسیسات را به مشتریان خود در اصفهان ارائه دهد.

در حال حاضر افراد فنی بسیاری در سطح شهر و استان اصفهان در حال فعالیت بوده که اطلاع دقیق و درستی از نحوه و کیفیت کار ایشان در اختیار مشتریان این خدمات نمی باشد، لیکن احساس شد که با ساز و کار و سیستم مشتری مداری و نظارت های رندومی میدانی و نظر سنجی از خود مشتریان کم و کیف این خدمات و افراد شاغل در آن غربال شده و در نهایت بهترین ها جهت معرفی به خدمات گیرندگان در مجموعه گونیا باقی بمانند.

هدف دوم

هدف دوم از تشکیل این سامانه بازاریابی مناسب و قابل قبول برای این دسته از افراد با کیفیت می باشد تا بتوان با ارتقا سطح درآمد و افزایش امید سطح سلامت روانی به ارتقا کیفیت خدمات کمک شایانی گردد،که تا کنون نیز به لطف خدا اینگونه بوده است و شوق و امید در میان افرادی که با سامانه در حال فعالیت می باشند به طور محسوسی مشاهده می شود.

هدف سوم

هدف سوم از ایجاد این تشکیلات در اصفهان، ممانعت از افزایش نرخ خدمات بدون دلیل و توجیه می باشد؛تا چنانچه افزایش نرخی در دستمزد ها صورت می گیرد متناسب با نرخ تورم و کیفیت ارائه سرویس صورت گیرد تا همان طور که ذکر گردید، افراد و خدمات بی کیفیت از گردونه خارج و به حاشیه رانده شوند. علی رغم اینکه نرخ خدمات توسط اصناف و اتحادیه ها در اصفهان تعیین می گردد، که می توان آنرا نسبتا متناسب با شرایط بازار دانست، لیکن همیشه اختلاف قیمتی بین عرف بازار و نرخ اعلامی وجود داشته و خواهد داشت. بر این اساس نرخ خدمات در سامانه گونیا میانگینی از نرخ اتحادیه های اصفهان و عرف بازار اصفهان بوده وباشیب مناسب رو به پایین و کمتر از هر دو این معیارها می باشد.

هدف بعدی از ما اعتماد سازی و افزایش سطح اطمینان از روابط بین مسئولین سامانه، مردم و افراد فنی در اصفهان می باشد. به نحوی که برخی افراد بکارگیری شده در سامانه بدون سپردن هرگونه وثیقه و معرف معتمد مشغول به خدمات رسانی بوده و برخی نیز بدون هرگونه قصد و غرض و صرفا بجهت آزمون و تلفیق رویکرد، با سپردن وثیقه لازم بکارگیری شده اند، چرا که در هر صورت نیروی خدمات دهنده می بایست پاسخگو و ضامن کیفیت کار خود و سایر مناسبات بین کارفرما، بازاریاب و خدمات گیرنده باشد و این عمل با عقل، عرف و قانون منافاتی ندارد،لیکن در طول زمان سعی بر ایجاد بستر مناسب جهت طراحی و ساز و کاری جهت اعتماد سازی و ترویج فرهنگ خود نظارتی و وجدان کاری، خواهیم داشت.

سامانه گونیا

در حال حاضر در اکثر نیازمندی های خدماتی در حیطه ساختمان، تاسیسات و لوازم خانگی در شهر و استان اصفهان خدمات رسانی می نماید .
برقکاری، لوله کشی آب و فاضلاب، نصب، تعمیر و نگهداری لوازم و تاسیسات خانگی مانند: کولرهای آبی و گازی، انواع آبگرمکن، ماشین لباسشویی، هود ،سینک، نصب پمپ و تانکر آب، نصب و سرویس دستگاه تصفیه آب خانگی، نقاشی ساختمان، رنگ آمیزی چوب و لوازم دکوراسیون، نصب و تعمیر آیفون، هوشمند سازی ساختمان، نصب دزدگیر، امور بنایی(کاشیکار،سرامیک کاری، گچ کاری و…) ،نصب و تعویض شیرآلات و… از جمله خدمات سامانه گونیا در ارائه خدمات فنی و ساختمانی در اصفهان می باشد.
انجام کلیه خدمات خرده کاری ساختمانی که اغلب توسط افراد فنی به ندرت وبا هزینه گزاف به انجام می رسد توسط سامانه گونیا در اصفهان ارائه می گردد.
امید است با لطف پروردگار و حمایت شما مردم عزیز اصفهان و مسئولین مربوطه بتوانیم بر این چالش ها غلبه نموده و گامی موثر در جهت کارآفرینی، اشتغال زایی و بالا بردن کیفیت خدمات در شهر و استان مان اصفهان برداریم.

روابط عمومی سامانه گونیا